Oyun'la büyüyen çocuklar

Görsel

Dünyayı Renklere Boyayacak Çocuklarımızı Bekliyoruz…

Bir tutam kırmızı bile değiştirir siyahı ve bambaşka bir renk çıkar ortaya. Ya da bir tutam yeşil bile bizi bizden alır,nefes olur bize, ağaç olur, bazen de masallarda bir kurbağa…

Bin bir tonda renklerle yaşarız hayatı. En parlak renk olan sarı da bunlardan sadece biri. Limon sarısı, güneş sarısı, soluk sarı derken bir ton da biz ekledik hayata. Oyunun da sarısı olur mu demeyin hiç. İsterseniz bir de çocuklara sorun; ne tonda renkleri vardır oyunun?

Her renge katılan başka bir renk bambaşka bir renk çıkarır ortaya. Oyun da çocukta yaratıcılığın ortaya çıkmasına zemin hazırlar ve farklı bireylerle, farklılığın güzelliklerini görmeyi öğretir. İşte bu yüzden en parlak renk ile çıktık yola ve oyunun büyülü etkisiyle kreşimize “OYUN SARISI” ismini koyduk.

Kendine özgü olan her çocuğumuzun öğrenme sürecinin de kendine özgü olacağını bilerek programlarımızı kurguladık, renkli bir ekip oluşturduk ve kreşimizi oyunun yaratıcı tonlarına boyadık. Şimdi de dünyayı renklere boyayacak çocuklarımızı bekliyoruz.

OYUN SARISI KREŞİ olarak renkli ve oyunlu günler dileriz.