Oyun'la büyüyen çocuklar

Mutlu ve Kendine Güvenen Bireyler

Oyun Sarısı Kreş ve Çocuk Kulübü    Kreşimiz kuruluş amacında tanımladığı gibi, iyi olmak ve sürekli iyileştirme modeli ile kendini geliştirerek deneyimlerini  arttırmaktadır. Her yaşa özel ve uygun hazırlanan , yenilikçi programlarımız ile çocuğunuz özbakımın ötesinde  eğitim hedefini gerçekleştirmektedir.

Kreşimizde uygulanan program ile çocuğunuz bireysel kapasitesini arttırarak,araştırma ve öğrenme becerilerini geliştirmekte ve kendine güvenen birey haline dönüşmektedir.

Kreşimizde uygulanan her yaşa uygun  özel eğitim ve gelişim programlarımız sayesinde çocuklarımız zihinsel, duygusal,sosyal,entelektüel, ve fiziksel gelişimine katkıda bulunmakta,ömür boyu sürecek öğrenme isteğini ve merak etmeyi,Neden ? Niçin? Nasıl  sorularını sordurmayı amaçlamaktayız.

OYUN SARISI KREŞ  çocuklarımıza konfor ve kalite sunmaktadır.

Kreşimiz,çocuklarımızın sosyal,fiziksel,duygusal ve bilişsel olarak gelişmelerini için etkinlikler düzenlemektedir.

Oyun Sarısı Kreş ve Çocuk Kulübü  Kullanılan oyun alanları çocuklarımıza huzur vermekte , yaratıcılıklarına fırsat vermekte, her çocuğun bireysel olarak ilgi alanlarının fark ettirerek,özgüvenlerini arttırmalarına,fikirlerini geliştirmelerine yardımcı olmak  amacı ile düzenlenmiştir.

Çocuklarımızı sürekli gözlemleyerek,sorun çözme kapasitelerini ve yaratıcılıklarını geliştirmeyi hedefleriz.

Kaliteli hizmetin, özverili eğitim kadrosunun özverisi ve sevecenliğinin çocukların hayal dünyasını geliştireceğini ve zenginleştireceğini biliriz.

Kreş Yönetimiz , öğretmenlerimiz ve velilerimiz  arasında iletişimi önemseriz. Kreşte yaşadıklarımızı sizlere, çocuğun evde yaşadıklarını ise bizlere aktarmanızı isteriz. Bunun için  iletişim kanallarını açık tutarız.

OYUN sarısı çocuğa değer verir ve odağında daima çocuk vardır; Velilerimizin en kıymetli varlıklarının  ÇOCUKLARI olduğunu biliriz.

Yaşamlarına katkı koyduğumuz çocuklar , onların aileleri ve öğretmenleri ile aramızdaki GÜVEN DUYGUSU na değer verir  ve  bu bilinçle  iyi  olmak için çalışır kendimizi geliştiririz.

İçinde yaşadığımız çağın değerlerini benimser, geçmişe ait değerlere sahip çıkar, yaşadıkları topluma  ve değerlerine saygılı çocuklar yetiştirmek isteriz. Cumhuriyetin kurucusu Büyük Atatürk çocuklarımızın  ve  eğitimimizin ışığı, pusulasıdır.