Oyun'la büyüyen çocuklar

Eğitim Programlarımız

Oyun Sarısı Kreş ve Çocuk KulübüEğitim programlarımızda yaratıcılık, sorun çözme, matematik, deneysel çalışılmalar, sosyal ve duygusal gelişim, el- göz-  beden koordinasyonu ve özbakım  becerilerini geliştirecek aktiviteler yapmak  amaçlarımız arasındadır.

Eğitim programımızı odağında çocuğun sosyal,duygusal entelektüel ve bilişsel gelişimi tamamlaması esas alınır.

İngilizce, örf eğitimi, bale jimnastik, dans sosyal etkinlikler drama ile geliştirilmiştir. Güvenli bahçe ve bahçe oyunları günlük yaşamamızın önemli parçasıdır. OYUN SARISI kreşte uygulamalar TÜRKÇE yapılmaktadır. Ana dil çalışması esas olup,yabancı dil çocukların bilişsel gelişimlerine katkı sağlar.

PROGRAM    0/3 YAŞ

Grup liderlerimiz  ve çocuk bakıcılarımız 0/2 yaş grubunda hijyen, özbakım oyun oynama ana dil etkinlikleri, ağırlıklı çalışırken bol güneşli ve aydınlık binamızda  çocukların araştırma  ve öğrenme dürtülerine uygun etkinlikler yapılır. Çocukları yoğun öğrenme arzularından kaynaklanan meraklı soruları bıkmadan yılmadan  cevaplanmakta,daha çok soru sormaları teşvik edilmekte ,birlikte oyunlar oynanmaktadır.

PROGRAM   4 YAŞ

4 Yaş grubunda çocuklarımızın büyüdüğünü ve sosyalleştiğini geliştiğini göreceksiniz. Yabancı dil eğitimi başta olmak üzere matematik, bilim drama oyunları müzik,yaratıcı sanat dersleri seramik ve çamur oyunları, el-göz-beden koordinasyonu dans gibi etkinliklerle çocuklar geliştirilir  deneyimli öğretmenler çocuklarımıza liderlik etmekte ve her an onunla birliktedir.

PROGRAM 5 YAŞ

Çocuklarımızın sosyal becerilerini,motor hareketlerinin gelişmesini sağlamaya yöneliktir. Öğretmenlerimiz dengeli bir biçimde çocuğunuzun özgürce keşfetme ve araştırma becerilerini geliştirme  işbirliğine dayalı öğrenme bolca bahçe oyunları  ve gezerek görerek öğrenme  ve bir üst sınıfa hazırlık konularına ağırlık verme

PROGRAM 6 YAŞ

Çocuğunuzun okul başarısını için gerekli olan öğrenme sevgisini kazanmasına destek olan programımız.edineceği olumlu alışkanlıklar ve deneyim  tüm yaşamı boyunca  elde edeceği başarılarının başlangıcı olarak düşünüyoruz.